www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kto pocieszy Joanne Koroniewską?

Związek Joanny Koroniewskiej wisi na włosku. Jednak aktorka nie rozpacza. Może liczyć na nowego przyjaciela…

Nie pomógł ani długi staż związku ani dziecko. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rozstają się… Aktorka zamiast rozpaczać, rzuciła się w wir pracy. Oprócz grania w serialu „M jak miłość” może poszczycić się nowymi ofertami; blondwłosa artystka została kapitanką jednej z drużyn w teleturnieju „Kocham cię Polsko” oraz dostała rolę w serialu „Julia”. I to właśnie na planie tej drugiej produkcji Joanna Koroniewska znalazła bratnią duszę w osobie… Krystiana Wieczorka, który wciela się w jedną z głównych ról.

– Mają podobne poczucie humoru, więc często wygłupiają się w przerwie między zdjęciami  – opowiada koleżanka aktorki w rozmowie z „Na żywo”. – Krystian rozumie się z Aśką jak z najlepszym kumplem.

W jednym z wywiadów Krystian Wieczorek powiedział, że nie będzie na siłę szukał miłości. Natomiast Joanna Koroniewska z pewnością nie należy do osób, które próbują metody „klin klinem”. Ale może aktorka liczy na to, że wiadomość o tym, że zaprzyjaźniła się z jednym z najprzystojniejszych aktorów w Polsce otrzeźwi Maćka Dowbora…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>