www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kto jest zazdrosny o córkę Muchy?

Anna Mucha oszalała na punkcie swojej córeczki. Jest jednak w jej otoczeniu ktoś, kto nie do końca podziela ten entuzjazm…

Anna Mucha jako mama promienieje! Aktorka nadal uczestniczy w życiu kulturalnym stolicy i twierdzi, że jest szczęśliwa. W nieco gorszej kondycji są… jej koty. Odkąd mała Stefania dołączyła do grona domowników, zwierzaki przekonały się, że nie mają już swojej pani „na wyłączność”.

– Na razie ofiarą jest jedynie jeden z naszych kotów – wyznaje aktorka na łamach „Gali”. – Po pojawieniu się Stefanii dostał depresji. Zszedł, biedaczek, na dalszy plan. Natomiast drugi, który jest totalnym pieszczochem, postanowił, że będzie „jeszcze bliżej i jeszcze bardziej”. I nawet jak trzymam Małą na rękach albo karmię ją, to on stara się wejść między mnie a nią tylko po to, żeby się jeszcze bardziej przytulić.

Na szczęście koty Anny Muchy nie są agresywne w stosunku do dziecka. Aktorka liczy więc na to, że powoli przyzwyczają się do nowej sytuacji i… będą świetnymi towarzyszami dla małej Stefanii!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>