www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Książkiewicz przez nowotwór groził paraliż

Szczegóły leczenia aktorki.

Pewnie pamiętacie, jak podczas jednej z edycji Tańca z gwiazdami Weronika Książkiewicz wycofała się z dalszego udziału w programie. Tłumaczyła to wtedy kłopotami zdrowotnymi. Ale do niedawna nikt nie wiedział, co tak naprawdę jej dolegało. Aktorka podczas wizyty w studio Dzień Dobry TVN potwierdziła, że miała nowotwór kręgosłupa. Super Express dotarł do bardziej szczegółowych informacji:

„Nowotwór rdzenia kręgowego umiejscowił się w części lędźwiowej jej kręgosłupa. Guz, który trzeba było natychmiast usunąć, uciskał nerwy wokół rdzenia kręgowego. Mogło to doprowadzić do zaburzenia czucia i porażenia kończyn. Nic dziwnego, że lekarze podjęli decyzję o jak najszybszej operacji na otwartym kręgosłupie. Gdyby zwlekali jeszcze kilka tygodni, mogłoby dojść do tak zwanego zespołu rdzeniowego. Wtedy mamy do czynienia z zaburzeniami nie tylko chodzenia, ale również pracy całego organizmu. Brak szybkiego leczenia może doprowadzić do niepełnosprawności.”

Na szczęście dzisiaj Weronika jest już nie tylko zdrowa, ale i spełniona w macierzyństwie. Samotnie wychowuje synka Borysa ze związku z czeskim biznesmenem Krzysztofem Latkiem.

ksiazkiewicz_weronika

ksiazkiewicz_weronika

ksiazkiewicz_weronika

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>