www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Książkiewicz i Latek walczą o dziecko w sądzie

Weronika nie chce komentować całej sprawy. A co do powiedzenia ma jej były partner, ojciec małego Borysa, biznesmen Krzysztof Latek?

Zapowiada się poważna walka. Tabloidy już teraz piszą, że to „walka o dziecko” pomiędzy były partnerami.

Od czego się zaczęło? Pewnie pamiętacie: Weronika Książkiewicz rozstała się z Latkiem jeszcze przed narodzinami ich wspólnego syna Borysa. Wychowuje go sama, z pomocą swojej rodziny. O Latku natomiast pojawiały się publikacje, że  często bawi w stolicy w towarzystwie „blondynek”. Że nie  ma czasu dla dziecka. Weronika narzekała natomiast, że nie ma na opiekunkę i nie może  wrócić do pracy. Teraz ich prywatne perypetie wychodzą na światło dzienne i trafiają na pierwsze strony gazet.

Latek żali się w rozmowie z Super Expressem, że od trzech miesięcy nie widział dziecka.

Pod różnymi pozorami zabrania mi się przyjazdu do niego do Poznania, więc zostałem zmuszony do walki na drodze sądowej. Złożyłem pozew, niebawem będzie sprawa. Chodzi mi o tzw. uregulowanie kontaktów […] Dzwonię do niej (przypis red. do Weroniki Książkiewicz) pytam kiedy mogę zobaczyć syna, ale wciąż mi się odmawia. Jest to dla mnie poważne pogwałcenie ludzkich praw. Zwróciłem się więc do Centrum Praw Ojca i Dziecka, żeby mieć rozpoznanie, co mogę zrobić, by widywać dziecko […] To jest moje pierwsze dziecko, mój pierwszy syn, i chyba nie muszę udowadniać, że tak jak każdy człowiek na tej planecie kocham swoje dziecko. Jest to dla mnie porażka, że nie mogę stworzyć synowi prawdziwego domu, jednak staram się, żeby miał dwoje rodziców, ale dialog z panią Książkiewicz jest bardzo utrudniony. Nawet nie wiem, jak się Borys czuje, czy jest zdrowy …

Coś nam się wydaje, że to dopiero początek prawdziwej batalii. Tylko czy warto, czy nie można inaczej? A wina, jak zawsze leży przecież po obu stronach, nie tylko po jednej.

Ksiazkiewicz_Weronika_Latek_Krzysztof

Latek_Krzysztof


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>