www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krzysztof Rutkowski zasłania się narzeczoną!

Krzysztof Rutkowski po rozwikłaniu sprawy rzekomego porwania Madzi z Sosnowca jest na celowniku policji. Ale detektyw bez licencji wcale nie boi się trafić za kraty!

Czy Krzysztof Rutkowski rozwiązując zagadkę zaginięcia małej Magdy działał niezgodnie z prawem? Już wkrótce ma zająć się tym prokuratura. Przypomnijmy, że prywatny detektyw już raz znalazł się w więzieniu, teraz znów może trafić za kraty. Jednak Rutkowski wcale się tego nie boi! Bo nawet gdy zostanie pozbawiony wolności, będzie spokojny o swoje interesy. Prywatny detektyw już od dawna przygotowuje bowiem swoją narzeczoną, byłą zakonnicę, do prowadzenia jego agencji.

– Luiza pracuje dla mojego biura. Jest doskonale wykształcona i ma predyspozycje do tego zajęcia. Samodzielnie przeprowadziła dwie spektakularne akcje poza granicami naszego kraju: uwolniła polską rodzinę więzioną w Syrii, przedzierając się potem przez granicę do Turcji oraz odnalazła w Bułgarii zaginionego przed pięcioma miesiącami mężczyznę – chwali swoją ukochaną Krzysztof Rutkowski na łamach „Twojego Imperium”.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że narzeczona detektywa jest w zaawansowanej ciąży. A to nie sprzyja przecież bywaniu na niezliczonych konferencjach prasowych czy zagłębianiu się w szczegóły tragedii malutkiego dziecka.

– Luiza jest pod stałą opieką lekarza. Na razie czuje się doskonale – uspokajał „Twoje Imperium” Rutkowski.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>