www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krzysztof Krawczyk zwariował na jej punkcie!

Mijający rok należał do Sylwii Grzeszczak. To ona rządziła na wszystkich listach przebojów. Mało kto wie, że zdolna wokalistka zaczynała nie u boku Libera, tylko… Krzysztofa Krawczyka!

 


Sylwia Grzeszczak jest największym odkryciem wokalnym tego roku. A jak wyglądał debiut 22- latki? Wokalistka zaczynała w programie… „Od przedszkola do Opola”.

– Śpiewałam „Byle było tak”. Miałam wtedy pięć lat i było to dla mnie ogromne przeżycie. Z wrażenia pomyliłam tekst i Krzysztof Krawczyk nie wiedział, co się dzieje. Oboje byliśmy zaplątani w tekst, ale jakoś dobrnęliśmy do końca. Zajęłam trzecie miejsce – wyznaje Sylwia na łamach tygodnika „Angora”.

Potem było już tylko lepiej: wokalistka poszła do szkoły muzycznej w klasie fortepianu, którą ukończyła. Startowała w lokalnych konkursach i śpiewała z Liberem. Teraz nagrała własną płytę. Sylwia Grzeszczak wyznaje jednak, że chociaż ma dyplom szkoły muzycznej, śpiewu nie nauczyła się w szkole, lecz w domu.

– Nauczyłam się sama, słuchając najlepszych wokalistów, biorąc od nich to, co najlepsze. Wydaje mi się, że była to dobra lekcja.
Wy też tak sądzicie?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>