www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krzysztof Ibisz rozkręca imprezkę

Już we wrześniu Krzysztof Ibisz zaprosi nas do udziału w nowej, spektakularnej zabawie dla całej rodziny – Start the Party!.

To wyjątkowo rozrywkowa gra, którą będzie prowadził i komentował najpopularniejszy polski prezenter telewizyjny. Energiczny, zabawny i tryskający energią Krzysztof Ibisz sprawi, że Start the Party! będzie wyjątkowym przeżyciem dla wszystkich uczestników.Krzysztof Ibisz jest kolejną polską gwiazdą, która uczestniczy w lokalizacji najnowszych gier na PlayStation. Wkrótce ujawnione zostaną kolejne nazwiska znanych osób, które pracowały nad premierowymi tytułami.

„PlayStation znane jest z najlepszej jakości gier i unikalnych doznań, dlatego przygotowując premierę polskiej wersji Start the Party! od razu pomyśleliśmy o zaproszeniu do udziału Krzysztofa Ibisza – to idealny prowadzący dla tej zwariowanej i wciągającej gry. Swoją spontanicznością i humorem na pewno wciągnie do zabawy wiele osób” – mówi Krzysztof Papliński, Product Manager SCE Polska.

W Start the Party! możesz zobaczyć siebie na ekranie w serii szybkich i beztroskich gier imprezowych, z których radość czerpać może cała rodzina – użyj nowego kontrolera ruchu PlayStation Move, aby manipulować całą masą powiększonych przedmiotów – packą na muchy, kilofem czy wielką szczoteczką do zębów. Dziel się zabawą, zapraszając aż trzech graczy do gry przy użyciu jednego kontrolera ruchu. Weź udział w serii zwariowanych wyzwań z mieczami, młotami, spinkami do włosów i wiatrakami. Wybieraj spośród kilkudziesięciu różnych aktywności i już we wrześniu zacznij zabawę na całego!

Data premiery Start the Party! planowana jest na wrzesień 2010.

aka

źródło: siz.pap.pl


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>