www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krzysztof Ibisz rozdaje miliony

Krzysztof Ibisz rozdawać będzie miliony! I to publicznie, na antenie Telewizji Polsat!

Wszystko to w nowym show „7420 Milion od zaraz„, którego emisja rozpocznie się w styczniu 2011. Gra toczyć się będzie o milion złotych, a gospodarzem programu będzie oczywiście Ibisz.

W każdym odcinku udział brać będzie pięciu losowo wybranych uczestników, spośród tych, którzy zgłoszą się do programu wysyłając sms. W domu każdego z nich w niedzielę pojawi się w ekipa telewizyjna. W trakcie show będą oni musieli jak najciekawiej opowiedzieć o tym, na co chcą przeznaczyć ewentualną wygraną w programie, a widzowie w głosowaniu sms-owym zdecydują, komu przyznać główną nagrodę. Każdy wysłany sms przez oglądających będzie jednocześnie zgłoszeniem do kolejnego odcinka.

Nagroda gwarantowana dla zwycięzcy odcinka to 333 333, 34 zł (1/3 miliona), ale można urosnąć nawet do 1 mln zł – będzie to zależało od tego, jaka część widzów odda na niego swój głos.

Nagrody zdobywać będą również gwiazdy zapraszane do studia. Będą one mogły typować zwycięzcę spośród 5 uczestników i na bieżąco komentować ich pomysły. Jeżeli ich typ będzie trafny, to wygrają 25 000 zł.

Dla gwiazdy to pryszcz, ale zawsze to jakiś zastrzyk świeżej gotówki.

aka

mwmedia_20101210_021337


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>