www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krzysztof Globisz o swojej nagości

Krakowski aktor ostatnio ogłosił, że mimo dojrzałego wieku i nadbagażu kilogramów, nie wstydzi się pokazywać swojej nagości na deskach teatru i nie tylko!


Mimo, że wychował się w dobrym krakowskim domu, Krzysztof Globisz dość wcześnie zobaczył nagą kobietę. Była to… jego matka:
– Gdy moja piękna mama ganiała po domu naga, „Ziuta, co ty robisz? Tak przy dziecku?!”,  oburzał się tata. „Dobrze, niech mnie taką piękną zapamięta” – wspomina dzieciństwo aktor.

Nic dziwnego, że dziś Krzysztof Globisz ma równie swobodne podejście do nagości, co jego matka i nie ma oporów, by na scenie rozebrać się do naga.

– Wstyd nie nadszedł z wiekiem czy nadwagą. Dla mnie to nie ma żadnego znaczenia. Mogę biegać nago przed publicznością, o ile to ma sens. W spektaklu „Zaratustra” Iwona Bielska myje mnie golutkiego  – wyznał aktor w wywiadzie dla „Twojego Stylu”. – Człowiek jest stworzony, by chodzić nago. Jak tylko jadę do swojej Kopytówki (posiadłości- przyp. red.), staję się nudystą.

Nie przed każdym jednak Krzysztof Globisz może się rozebrać:
– Przy synach tego nie robię, bo czuję ich skrępowanie, a wolność polega na tym, żeby uszanować ich uczucia – mówi aktor.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>