www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krystian Wieczorek: Wreszcie odpoczął od fanek!

Popularny aktor w wakacje zaszył się ” na końcu świata”. Odpoczął jak nigdy!

Większość gwiazd i gwiazdeczek spędza wakacyjny czas w modnych klubach i zatłoczonych plażach, gdzie zaraz otacza ich wianuszek fotoreporterów i fanów. Ale nie Krystian Wieczorek! Aktor wolał zaszyć się w leśnej głuszy z dala od cywilizacji.

 

Jakiś czas temu kilka dni spędziłem z rodzicami na Mazurach. Czułem się tam znakomicie. Małe miasteczko, kilka sklepów, jedna knajpka, a oprócz tego głusza – zachwala aktor w wywiadzie dla tygodnika „Twoje Imperium”. – Spokojnie, cudownie. Nie trzeba się martwić strojem czy konwenansami. W takim właśnie miejscu mógłbym całe wakacje chodzić w jednej, regularnie pranej koszulce i nikt nie byłby tym zdziwiony.

Podczas krótkiego wypoczynku Krystian całkowicie naładował akumulatory.

Uwielbiam prostotę i właśnie wypoczynek z dala od cywilizacji pozwala mi odetchnąć pełną piersią. Wiem, że resztę roku będę znów żył w pędzie, a tu mam czas tylko dla siebie i nikt nie dyktuje mi, jak mam go spędzać – mówi.

Aktor gdy był na urlopie nie kontaktował się ze światem. I dzięki temu znakomicie wypoczął!

Gdy nie ma zasięgu, w ogóle się tym nie przejmuję. Na wakacjach nie muszę być stale pod telefonem. To są chwile dla mnie i mojej rodziny. W ten sposób mogę im choć trochę wynagrodzić to, że przez resztę dni w roku nie mam na nich tyle czasu, ile by chciał – mówi gwiazdor seriali.

Takie wakacje mają jeszcze jedną niepodważalną zaletę: są niedrogie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>