www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krystian Wieczorek w nowym serialu TVN

„Julia” ukaże się na antenie w styczniu 2012 roku. Produkcja opiera się na oryginalnym polskim formacie, więc twórcy liczą, że podbije ona serca widzów.

„Akcja toczyć się będzie w Krakowie. To pierwsza telenowela stacji oparta na autorskim pomyśle polskich scenarzystów, co ma być kluczem do sukcesu produkcji. “Julia” opowiadać będzie o młodej dziewczynie, tytułowej Julii (wcieli się w nią debiutująca Julia Rosnowska, która grała dotąd epizody). To dziewczyna, dla której priorytetem jest rodzina, rezygnuje dla niej ze studiów na ASP. Gdy jednak dowiaduje się, że jej narzeczony Darek jest jaki jest, ucieka do Krakowa. Tam spotka Jana Janickiego (Krystian Wieczorek), swoją wielką miłość. Będą razem jednak dopiero na końcu serialu. W telenoweli poza Rosnowską i Wieczorkiem grają też m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Michał Lewandowski, Bartosz Obuchowicz, Ewa Kaim, Maja Bohosiewicz i Aldona Jankowska” – czytamy na „Wirtualnemedia.pl”.

Serial ma być spójny z polska rzeczywistością, co często bywa zarzucane innym telenowelom TVN. Pilotowy odcinek zostanie wyemitowany 23 grudnia, kolejne od 2 stycznia. Czy serial okaże się kolejnym hitem telewizji?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>