www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krystian Wieczorek ma kompleksy!

Bez dwóch zdań jest jednym z najprzystojniejszych aktorów! Mimo to Krystian Wieczorek ma masę kompleksów…


Gdy jakiś czas temu rozstał się z narzeczoną, prasa węszyła kolejny romans. W roli nowej miłości miała nawet wystąpić sama Anna Czartoryska! A jednak Krystian Wieczorek przyznaje, że wciąż czeka na miłość.

– Zdecydowanie pozostawiam tę sprawę losowi  – zdradza aktor w wywiadzie dla „Twojego imperium”. – Jeżeli zdarzy się w moim życiu wielkie uczucie, postaram się być gotowy na jego przyjście. Na pewno uda mi się pogodzić miłość z pracą, ale zaznaczam, że musi być ku temu dobra wola z obu stron. Wierzę jednak, że kobieta, którą pokocham będzie tę wolę miała.

Krystian Wieczorek zdradza również, że nie szuka teraz na siłę nowej dziewczyny, bo… ma na swoim punkcie masę kompleksów:
– Nie uważam się za faceta wyjątkowo atrakcyjnego dla płci przeciwnej. I nie czuję, że nadawałbym się na okładki luksusowych czasopism kobiecych, na których miałbym uśmiechać się sztucznie wybielonymi zębami. Na wybory mistera też się nie wybiorę – zastrzega aktor.

Jak myślicie, jest szczery w tym co mówi, czy może to fałszywa skromność?


Wpisz komentarz

 1. 28 stycznia 2012 16:02

  vitagosia:

  no no kokiet
  ma cudowne,elektryzujace oczy,czyżby czyżyk(nie wie?),kokiet

 2. 1 lutego 2012 23:01

  megan66:

  Hej uwazam ze jest swietnym aktorem ,potrafi wcielic sie w rozne postaci gra tak naturalnie ,naprawde przystojniak ,powodzenia

 3. 8 lutego 2013 09:12

  nasa:

  niezłe ciacho

Podobne posty:

/* */?>