www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krystian Wieczorek łapie laski na… brak prawa jazdy!

Choć na małym ekranie można go oglądać od niedawna, już został okrzyknięty królem polskich seriali. Ale przystojny Krystian Wieczorek ma jedną wadę: nie jeździ autem. Wygląda jednak na to, że dla kobiet to… zaleta!

Ma 36 lat i wciąż jest bez prawa jazdy. Krystian Wieczorek twierdzi, że póki co, nie zmieni jednak zamiaru i nadal będzie korzystać z miejskiej komunikacji lub pedałować na dwóch kółkach. Dlaczego?

– Nie potwierdzam swojej męskości samochodem. Lubię, jak kobieta prowadzi, to pociągające być obok i obserwować tę władzę.- wyznał aktor w wywiadzie dla „Świata Kobiety”- A tak na poważnie, powód jest bardzo trywialny- teraz to przede wszystkim brak czasu, a kiedyś po prostu nie było pieniędzy na kurs, a jak już się znalazły, zawsze było coś bardziej potrzebnego, na co musiałem je wydać.

Aktor przyznaje jednak, że w dzisiejszych czasach, gdy każdy facet z show biznesu ma auto, jego niechęć do czterech kółek jest dla płci przeciwnej pociągająca…
– Im się to nawet podoba, że jestem inny.– wyznaje Krystian Wieczorek- Nie szpanuję porsche, a jeżdżę rowerem. Tylko faceci się dziwią, ale niespecjalnie się tym przejmuję.

Problemy wynikające z braku prawa jazdy pojawiają się jednak w pracy, podczas kręcenia filmów: – Czasem jeszcze na planie psioczą, że muszą kombinować, bo nie prowadzę. Na potrzeby filmu nauczyłem się nawet trochę obsługiwać auto z automatyczną skrzynią biegów. Plan jest wtedy dodatkowo zabezpieczony. A czasami w czasie zdjęć samochód jest na lawecie i już nic nie muszę kombinować. Brak samochodu na prawdę ma mnóstwo zalet. Nie odkłada mi się tłuszczyk od wożenia się w fotelu po bułki do sklepu, do którego można się po prostu przejść, albo pojechać rowerem.– śmieje się Krystian Wieczorek.

Miejmy tylko nadzieje, że show biznes nie zmieni zasad przystojniaka…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>