www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Królowie nocy

Piękne kobiety, alkohol, narkotyki, nocne kluby i rosyjska mafia wciągną wszystkich już dziś, w sobotę!

Rok 1986. Bobby Green prowadzi jeden z najpopularniejszych klubów na Brooklynie, El Caribe. Mężczyzna cieszy się zaufaniem i przyjaźnią właściciela, Rosjanina Marata Buzhayeva, jest zakochany w pięknej Amandzie i chętnie korzysta z życia, nie stroniąc od alkoholu i narkotyków. Jednocześnie Bobby ukrywa przed pracodawcą swoje pochodzenie, jest bowiem synem szefa nowojorskiej policji oraz bratem kapitana jednostki antynarkotykowej. Joseph oczekuje od brata pomocy w ujęciu groźnego rosyjskiego mafiosa, a gdy Bobby odmawia – policja robi na jego klub nalot. Dochodzi do otwartego konfliktu między braćmi. Wkrótce jednak młody policjant zostaje postrzelony przed swoim domem, a Bobby staje przed dylematem: lojalność wobec przyjaciół czy rodziny?

Film znalazł się w głównym konkursie na festiwalu w Cannes w 2007 oraz był nominowany do francuskiego Cezara dla najlepszego filmu zagranicznego.

Obsada: Joaquin Phoenix, Eva Mendes, Mark Wahlberg, Robert Duvall, Danny Hoch, Alex Veadov, Oleg Taktarov, Dominic Colon, Joe D’Onofrio, Yelena Solovey, Moni Moshonov, Maggie Kiley, Paul Herman, Antoni Corone, Craig Walker

aka

Premiera filmu ”Królowie nocy” w najbliższą sobotę, 17 września 2011 o godz. 21.50 na kanale Zone Europa


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>