www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Królowa Dancehallu w Polsce! – wideo

Kręcą Cię rytmy reggae? Lubisz pobujać się w klubie przy dancehallu? No to teraz masz jedyną okazję w życiu na naprawdę mega balangę!

Światowa Królowa Dancehall – MS TRINITI – wybiera się do Polski w ramach trasy koncertowej „The Lockdown Tour2011!

Ms Triniti jest piosenkarką i autorką piosenek łączących muzykę reggae z domieszką dancehall, reggae i pop. Jej utwory dwa razy znajdowały się na TOP 20 Billboard R&B/Hip-Hop, dwa razy jej single znalazły się także na TOP 5 na Jamajce, jeden z nich był hitem #1. Wydała 4 albumy studyjne.
Triniti urodziła się w Londynie, ojciec pochodził z Trinidadu, matka była Amerykanką. aktualnie mieszka w Los Angeles. Singiel Ms Triniti stał się hitem w Japonii i wraz z albumem „Ragga Hop” gościł 4 tygodnie na #1 na liście przebojów Reggae HMV. „Ragga Hop” zajmował wysokie miejsce EMI/ Japonia w 2005 [1]. Album gościł maksymalnie 39 razy na japońskiej Liście Oricon. Artystka występowała na całym świecie, włączając w to Niemcy, Włochy, Ghanę, Jamajkę, Szwajcarię, Trinidad i Japonię, koncertując z Seanem Paulem, Fat Joe, Lil Wayne, Ludacris, T. Pain, Omarion i Beenie Man .

A jeśli jeszcze się wahacie czy wpaść na koncert, to zobaczcie sobie poniżej, jakie energetyczne show daje Ms Triniti na żywo! My tam będziemy na pewno – serwis Topstars.Pl jest bowiem jednym z patronów medialnych polskiego tournee Ms Triniti!

aka

Artystka wystąpi takich miastach w Polsce jak:
28.04 Palms Club- Szczecin,
29.04 Senso Dance Club- Wrocław,
30.04 Klub 1500m2- Warszawa,
01.05 Chilli Dance Club- Katowice,
02.05 Klub Genesis- Zakopane.

ld_tour


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>