www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Karolina Gorczyca stroi fochy na planie

Reżyser serialu „To nie koniec świata” w kuluarach narzeka na współpracę z piękna aktorką. Gwiazda się broni!

 

Karolina Gorczyca, mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele ciekawych ról. Idzie za tym sympatia widzów, którzy chętnie śledzą role, w które wciela się gwiazda. Na co dzień skromna, nie koncentrująca się na lansie aktorka, w pracy jest perfekcjonistką. I to niestety nie każdemu reżyserowi się podoba…

– Na początku z ogromną pokorą wysłuchuję tego, co reżyser ma do powiedzenia, czego oczekuje ode mnie, co chce pokazać w filmie. Jest to dla mnie punkt zaczepienia, jak mam myśleć o kreowanej postaci, i na tej bazie zaczynam tworzyć swoją historię – zdradza tajniki swojej pracy Karolina Gorczyca w wywiadzie dla tygodnika „Angora”.

Do grona niezadowolonych ze współpracy z Karoliną Gorczycą należy Łukasz Jaworski, który powiedział, że gwiazda toczy nieustające dyskusje na planie serialu „To nie jest koniec świata”, zadając wiele pytań opóźnia pracę… Co na to aktorka?

Rzeczywiście tak było, bo ja lubię dużo wiedzieć na temat granej postaci. W serialu, nie tylko tym, zawsze brakuje czasu na takie dłuższe rozmowy. Zadawałam wiele pytań, bo istotne dla mnie było wszystko wiedzieć o roli. Mogło być to męczące, ale pomogło mi w pracy – tłumaczy się Karolina Gorczyca.

Czy między reżyserem a aktorką wytworzy się nić porozumienia?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>