www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Królikowski lubi sobie pogrzebać… w ziemi!

Kim byłby Rafał Królikowski gdyby nie został aktorem? Modelem, dziennikarzem? Nie! Przystojny aktor zostałby… ogrodnikiem!

Pielenie, sadzenie i pielęgnacja roślin nie mają dla niego tajemnic. Wie, jakiej gleby potrzebują do rozwoju pomidory, kiedy posadzić sałatę i jak zwalczyć szkodniki. Ogrodnictwo dla Rafała Królikowskiego to po prostu wielka pasja! Nietypowe jak na celebrytę zainteresowania aktor zawdzięcza swojej mamie, nauczycielce biologii, która w ich rodzinnej Zduńskiej Woli uprawiała piękny ogródek:
– Rafał to uwielbia. sadzenie, kopanie, podlewanie. Doskonale się przy tum relaksuje. Odreagowuje napięcia– mówi „Rewii” znajoma aktora- Pieli, nawadnia, wręcz haruje fizycznie. Cała włożona w ten skrawek ziemi praca jest, jego zdaniem, najlepszym lekarstwem na stres.

Czasem jednak praca w ogrodzie dostarcza ogromnej ilości nerwów. tak było w tym roku, gdy uprawy Rafała Królikowskiego najpierw zaatakowały mszyce, potem, w pierwszych dniach maja, rozwijającą się zieleń zniszczył śnieg. Ale to nie koniec plag, jakie dosięgły ogródek aktora- na grządkach pojawił się też kret…

Po co tyle trudu? Rafał Królikowski założył ogród przede wszystkim z myślą o synach, którzy powinni jeść świeże owoce z pewnego źródła. Aktor chce też nauczyć dzieci miłości do ogrodnictwa!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>