www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Królikowski Cię pokocha!

W teatrze Studio Buffo trwają ostatnie próby przed premierą spektaklu granego z sukcesami na Off Brodway od 15 lat!

I LOVE YOU” to muzyczny spektakl dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być. I dla tych, którzy za nic, nigdy więcej , za żadne skarby nie chcą się już zakochać.

W szeregu zabawnych scenek i przebojowych piosenek spektakl opowiada o miłosnych wzlotach i bolesnych upadkach. O uniesieniach , porażkach i mozolnych poszukiwaniach idealnego partnera. Oraz o tym co się dzieje, kiedy się wreszcie uda znaleźć kogoś na stałe. Czy teraz wreszcie zaczyna się sielanka? Nic bardziej błędnego. Życie we dwoje to nieustanna próba sił i charakterów, odwieczne spory o rozrzucone skarpetki i niepotrzebne zakupy.

Dlaczego bezproblemowa dziewczyna po ślubie czepia się każdego drobiazgu, a szarmancki facet leży w rozlazłych dresach na kanapie i tępo gapi się w telewizor? Kiedyś chwalił się znajomością literatury, a teraz pasjonuje się jedynie kanałem sportowym.
Dlaczego, chociaż spodziewamy się najgorszego, na oślep pakujemy się w małżeństwo? Co nas pcha do bycia w związku pomimo sygnałów ostrzegawczych? Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by usłyszeć te słowa! Jak trudno znaleźć kogoś, komu sami moglibyśmy je powiedzieć. Kocham Cię. I LOVE YOU.

„I LOVE YOU” to spektakl muzyczny grany z sukcesami Off Brodway od 15 lat. A dziś doczekaliśmy się polskiej adaptacji dokonanej przez jednego z najlepszych polskich tłumaczy Bartosza Wierzbiętę. Spektakl będzie grany od września w warszawskim teatrze Studio Buffo w iście gwiazdorskiej obsadzie: Rafał Królikowski/ Mariusz Ostrowski, Mariusz Kiljan/Rafał Ostrowski, Magdalena Smalara/ Ewa Konstancja Bułhak, Karolina Piechota/Elżbieta Romanowska.

aka

I LOVE YOU, to trzeba zobaczyć!

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>