www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kret zagra Krecika

Jarosław Kret, prezenter pogody, dziennikarz i podróżnik znalazł dla siebie nowe zajęcie. Już 30 lipca zadebiutuje w nowej roli.

Jarosław Kret użyczy głosu… Krecikowi, w polskiej wersji językowej „Rysia i Spółki”, wyprodukowanej przez Antonio Banderasa (seria “Shrek”) historii pechowego rysia Ryśka (Marcin Hycnar), który wraz z grupą przyjaciół próbuje pokrzyżować plany podstępnego porywacza zwierząt Warczaka (Artur Dziurman) i uwolnić uprowadzoną rysicę Krysię (Julia Kamińska).
KRET zagra Krecika, agenta specjalnego wśród futrzaków, pseudonim operacyjny „Wkręcik”, który działa głównie w podziemiu. W życiu i ryciu pracowity i nieustępliwy, zawsze się do czegoś dokopie. W obronie rodziny niestraszne mu nawet misje niemożliwe. Jego hobby to stare, czeskie kreskówki.

Cóż, przyznać trzeba, że twórcy polskiego dubbingu popisali się swoistym poczuciem humoru, ale z drugiej strony – któż lepiej zagra Krecika, niż sam Kret? Przekonamy się już 30 lipca, kiedy to na ekrany kin trafi najśmieszniej naRYŚowana komedia wakacji.

aka

mwmedia_20090901_004512_3mwmedia_20090831_215423_3 mwmedia_20090831_215302_3


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>