www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Krauwurst i jego hymn – wideo

Wydawało się, że nikt i nic nie przebije niezapomnianej interpetacji hymnu polskiego, jaką usłyszeliśmy w wykonaniu Edyty Górniak. A jednak! Udało się to Mateuszowi Krauwurstowi, znanemu z „Fabryki Gwiazd”.

Mateusz Krauwurst wystąpił na gali 14. edycji Konfrontacji Sztuk Walki. Przed główną walką wieczoru, na którą czekało pół świata miał zaśpiewać hymn USA. To, co wykonał, już w kilka chwil później stało się tematem zażartych dyskusji na forach internetowych i w domach tych, którzy siedzieli przed telewizorami.

Trudno powiedzieć, czy to miał być żart? Czy wokalista momentami zapominał tekstu, czy też była to „oryginalna” interpretacja?

Jedyny wniosek jaki się nasuwa po wysłuchaniu „tego czegoś” – to było celowe działanie mające na celu wyprowadzenie z równowagi Amerykanina. Jeśli tak – udało się! Mariusz Pudzianowski zlał niemiłosiernie Erika „Butterbean” Esch’a, a ten wyglądał, jakby nie wiedział co się dziej. Pewnie po wysłuchaniu czegoś, co miało być jego narodowym hymnem.

„Powinni puszczać te hymny z taśmy” – skomentował jeden z komentatorów. I to jest najlepszy komentarz, bo po takim wykonaniu aż nam się jezyk plącze.

aka


Wpisz komentarz

 1. 19 września 2010 08:24

  Wujcio SId:

  Za to bym sie obraził

 2. 19 września 2010 09:20

  Poodzian:

  za co?

 3. 19 września 2010 21:10

  ja:

  krauwurst – nie trawietego beztalencia. żałosny koleś. oby twoja „kariera” jak to szumnie nazywasz szybko się skończyła:)

Podobne posty:

/* */?>