www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kozyra lepszy od Wojewódzkiego?

Zachwyca się nim sam Miszczak. TVN nie żałuje decyzji o zatrudnieniu byłego szefa Radia Zet. Robert spisał się znakomicie.

„Robert zupełnie nas zaskoczył. Robił rzeczy, których nigdy się po nim nie spodziewaliśmy! To spontaniczność Roberta sprawiła, że pozostałe jurorki też zaczęły wychodzić na scenę i występować z uczestnikami. Tego jeszcze u nas nie było!” – powiedziała magazynowi „Party” producentka programu.

Równie pozytywne zdanie o nim ma Edward Miszczak. Robert okazał się godnym następcą Kuby Wojewódzkiego. Może nawet lepszym niż poprzednik? „Robert został wrzucony na głęboką wodę. Zajął miejsce doświadczonego i znanego jurora. Miał trudne zadanie! Jury Mam talent jest najlepsze ze wszystkich, które można w tej chwili oglądać w telewizji. Jestem z Roberta zadowolony i nie znam osoby z ekipy, która by go nie lubiła” – dodaje Edward.

Czy słowa te obrażą Wojewódzkiego? Kuba słynie z tego, że lubi być najlepszy. Jak poczuje się widząc, że nikomu nie brakuje go w programie „Mam Talent”?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>