www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kożuchowska o rodzeniu dzieci

Kożuchowska: „Nie mam poczucia, że jeżeli nie urodzę dziecka, zmarnuję życie”.

Aktorka chce być mamą, jednak nie za wszelką cenę. Małgorzata jest szczęśliwą kobietą, która spełnia się w pracy i w domu, ignoruje więc natarczywe pytania o jej macierzyństwo.

„Jeszcze kilka lat temu dziennikarze zadawali mi pytanie, kiedy w końcu wyjdę za mąż. Teraz pierwsze pytanie: „Kiedy dziecko?”. To może powiem raz, a wyraźnie: Tak, chciałabym być mamą. A teraz zdanie, które po tym, jak ukaże się ten wywiad, będzie pewnie na każdym portalu: Jeśli pojawi się dziecko, będziemy szczęśliwi. Natomiast na pewno nie cierpię z powodu tego, że na razie nie mamy dzieci, nie leczę się i nie mam ochoty na in vitro. Nigdy nie rozpatrywałam in vitro, bez względu na to, czy jestem za, czy przeciw. To są indywidualne decyzje i każdy podejmuje je w zgodzie z własnym sumieniem. Jeżeli ma być mi dane coś tak pięknego, jak macierzyństwo, będę szczęśliwa. Ale nie będę tego wymuszać na naturze”- wyznała aktorka w rozmowie z „Vivą”.

W takim razie nie pozostaje nam nic innego niż życzyć jej szczęścia. Oby jej życie prywatne interesowało wyłącznie jej bliskich.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>