www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kożuchowska chwali się fryzurą

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najpopularniejszych  aktorek została pierwszą w Polsce ambasadorką BioSilk.

Gdyby ktoś nie wiedział – BioSilk to profesjonalna marka kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. „Włosy to nasz atut, zadbane i pełne blasku są wizytówką każdej kobiety. Bardzo dbam o kondycję moich włosów i wybieram tylko najlepsze, profesjonalne produkty. BioSilk zawiera odżywcze i bezpieczne składniki pochodzenia roślinnego, jak wyjątkowo korzystny dla struktury włosów naturalny jedwab. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam produkty tej marki” – mówi Małgorzata Kożuchowska.

„Wybór ambasadorki był dla nas oczywisty. Małgorzata Kożuchowska jest profesjonalną aktorką, a przy tym piękną kobietą uważaną za ikonę mody i stylu. Jej pozytywny wizerunek doskonale współgra z charakterem marki BioSilk” – komplementuje z kolei Maciej Mikulski, prezes Farouk Systems Polska, dystrybutora BioSilk.

Nowe eleganckie opakowania z wizerunkiem Małgorzaty Kożuchowskiej już w kwietniu pojawią się w punktach sprzedaży. Aktorka będzie również wspierała aktywności promocyjne BioSilk przez najbliższy rok.

A nam już dziś zrobiło się jakoś tak naturalnie jedwabiście pięknie, jak tego słuchamy. Odżyliśmy na wiosnę.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>