www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kowalczyk nadal ma sponsora

Justyna Kowalczyk może spać spokojnie. Po pierwsze dlatego, że dochodzi do zdrowia po operacji, po drugie – bo sponsor nadal chce z nią współpracować. Właśnie podpisała kolejną umowę.

Sportsmenka zdradziła, że czuje się już lepiej. „Wszystko idzie w dobrym kierunku. Kiedy zapytałam rano rehabilitanta co mam odpowiedzieć na pytanie odnośnie postępów leczenia, polecił bym powiedziała, że przebiega książkowo. Teraz przede wszystkim się lenię. Ruch jest niewskazany, więc większość czasu spędzam w łóżku. Do tego dochodzą zabiegi rehabilitacyjne oraz odrobina treningu ogólnorozwojowego na zdrowe partie ciała” – powiedziała Kowalczyk.

Podczas konferencji prasowej podpisała też umowę na dwa lata współpracy z jednym z banków. „Mam szczęście, że znalazłam takiego sponsora, który mnie zbytnio nie absorbuje i dzięki temu mogę bez problemów realizować wszystkie moje sportowe cele. Z drugiej strony w czasie naszej współpracy starałam się nauczyć nowych rzeczy, na przykład pracy przy kręceniu reklamy” – podkreślała Kowalczyk.

Z bankiem współpracuje już dwa lata.

Tommy


Wpisz komentarz

  1. 29 marca 2012 21:13

    helga3333:

    Ale to teraz brzmi ten tytuł 😛 Po tym filmie „Sponsoring” 😛

Podobne posty:

/* */?>