www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koszmar Magdy Mielcarz!

Prowadząca „The Voice of Poland” jakiś czas temu przeżyła prawdziwe piekło. Gwiazda myślała, że ma raka!


Jako jedna z nielicznych Polek zrobiła w Stanach karierę. Teraz rozwija swoje skrzydła w Polsce. Mimo życia w ciągłym biegu Magda Mielcarz nie zapomina jednak troszczyć się o siebie, dlatego zawsze przychodzi na badania okresowe. Dzięki temu artystka może dziś oddychać pełną piersią.

– W Los Angeles poszłam na rutynowe, kontrolne badania – zwierza się Mielcarz. – W pewnym momencie lekarz zaczął mnie dziwnie badać, jak nikt dotąd. Ściska, naciska… Myślę sobie: „Co on tam robi?”. A on bada i bada, aż wreszcie mówi: „Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że ma pani guz i trzeba go zbadać ultrasonografem”. No dobra, nie wiem, co on zauważył, ale trzeba to sprawdzić. Ultrasonografia ujawniła, że mam guz o średnicy 1,6 cm. I że muszę zrobić biopsję, żeby się dowiedzieć, czy to jest to, czego wszyscy się boją czy też nie. Zanim zrobiłam badanie i dostała wyniki, upłynął tydzień.

Te siedem dni, podczas których modelka czekała na wyniki były najgorsze w jej życiu. Na szczęście okazało się, że badania wyszły dobrze i Mielcarz nie musi walczyć z rakiem!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>