www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koszmar. Gardias będzie żyła z oszczędności!

Coś nam się wydaje, że to nie jest najgorsza rzecz w życiu, jaka może spotkać każdego człowieka. Jednak znana pogodynka jest rozgoryczona.

Ma uczucie przegranej. Postawiła przecież wszystko na jedną kartę, by zrobić karierę w telewizji, łącznie ze swoim małżeństwem, a dostała tak niewiele… Czuje się bardzo samotna. Skarży się, że ze wszystkim musi radzić sobie sama – zdradza tygodnikowi Na Żywo znajoma Doroty Gardias.

Fakt, małżeństwo popularnej pogodynki i stałej bywalczyni na warszawskich salonach – nie przetrwało. Teraz chodzą plotki, że Dorota układa sobie życie u boku nowego mężczyzny, z którym na razie widywana jest tylko podczas spacerów i prywatnych spotkań.

Sytuacja nie do pozazdroszczenia. Ale czy najgorszym , czego powinna się bać Gardias jest życie z oszczędności? Jej znajoma potwierdza: Boi się, że będzie musiała żyć z oszczędności

Czy nie ma ważniejszych spraw, jak na przykład zdrowie? I powiedzmy sobie szczerze. Chyba w takiej sytuacji to trzeba się cieszyć, że ma się w ogóle te oszczędności…

gardias_dorota

gardias_dorota

gardias_dorota


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>