www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Korzeniowski dojrzał do ojcostwa

W wieku 43 lat, to chyba najwyższa pora?

Zwłaszcza, że znany sportowiec (wielokrotny mistrz olimpijski – chodziarz) ojcem po raz pierwszy został już 19 lat temu. Wtedy to na świat przyszła jego najstarsza córka, owoc miłości nieistniejącego już małżeństwa z Agnieszką Korzeniowską. Powtórkę z nauki ojcostwa Robert miał też 7 lat temu, kiedy urodziła się druga córeczka z tego związku.

Co takiego się stało, że dopiero teraz – kiedy na świat z konkubinatu z Magdaleną Kłys przyszedł ich syn, pierwszy syn Roberta, on sam dopiero uważa , że DOJRZAŁ? O synku Franciszku i swoim ojcostwie, Korzeniowski w czasie wizyty w Dzień Dobry TVN powiedział tak:

Jemu będzie łatwiej niż jego siostrom, bo nie będzie musiał dorastać wśród tych wszystkich moich zdobytych medali oraz nie będzie musiał oglądać i słuchać ojca w telewizji. Teraz w moim wieku jestem bardziej świadomy tego, co robię. Jest to dojrzałe ojcostwo…

Zanim zachłyśniecie się tym sielankowym stwierdzeniem Korzeniowskiego zajrzyjcie jeszcze w TEN LINK, tutaj też jest coś w temacie (nie?)dojrzałości.

Korzeniowska_Agnieszka_Korzeniowski_Robert

Robert Korzeniowski z żoną Agnieszką - obecnie w trakcie rozwodu

Robert Korzeniowski z Magdaleną Kłys

Robert Korzeniowski z Magdaleną Kłys


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>