www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Korwin-Piotrowska stawia na inteligencję!

„Wykształcenie to podstawa”– twierdzi Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka nigdy nie przywiązywała większej wagi do wyglądu.

Pochodziła z domu, w którym najbardziej ceniło się wiedzę i kulturę. To dlatego od najmłodszych lat zaznajamiała się ze sztuką.

„Wykształcenie, kultura to jest podstawa, a co do urody… Byłam dzieckiem, które prowadzano do muzeów, teatru, pamiętam balet „Jezioro łabędzie” w Teatrze Wielkim, na którym byłam hipnotycznie wpatrzona w chude kobiety stojące na palcach, ale już na „Strasznym dworze” nudziłam się strasznie, zasnęłam nawet i do dziś wołami mnie na tę operę Moniuszki nie zaciągniesz. Miałam w domu również bardzo dużo albumów z obrazami, które godzinami namiętnie oglądałam… Uwodziły mnie renesansowe putta, amorki, skrzydlate bóstwa. Myślałam nawet przez kilka burzliwych miesięcy mojego życia, że zostanę archeologiem. Miałam trzy podstawowe albumy – z Ermitażu, Luwru i Londynu, które non stop oglądałam, ale czysty zachwyt przeżyłam dopiero wtedy, kiedy odkryłam „Dawida” Michała Anioła”– mówi Karolina w rozmowie z „Galą”.

Dziennikarka zawsze podkreśla, że uroda przemija, natomiast wiedza o świecie i kulturze pozostają. To właśnie tego szuka w uczestniczkach „Top Model”. Najbardziej razi ją głupota. Wytyka tylko braki intelektualne, stara się nie krytykować wyglądu. Jak wiele celebrytów może pochwalić się podobnym podejściem do świata?

Top Model casting Mazury foto MWmedia 4


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>