www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Korwin-Piotrowska drwi z Gessler

Znana restauratorka Magda Gessler od niedawna występuje w reklamie.. środka na trawienie.  Została już wyśmiana przez dziennikarkę, Karolinę Korwin-Piotrowską.

„Wizerunek Magdy Gessler idealnie wpisuje się w profil behawioralny grupy docelowej produktu. Jest restauratorką – ma dużą wiedzę na temat żywności i przygotowywania potraw oraz preferuje zdrową kuchnię opartą o naturalne składniki. Odwiedza także setki restauracji serwujących najrozmaitsze potrawy, które czasem po 40. roku życia są wyzwaniem” – poinformował media Bartosz Konopka z Instytutu Rozwoju Reklamy.

Innego zdania jest Korwin-Piotrowska. „Reklama środka na trawienie w wykonaniu Magdy Gessler – MOC… Głos ma niemal jak z seks telefonu – w sumie niezły pomysł” – napisała na Facebook’u. „Rozdają to w jej restauracjach? Przed czy po posiłku?” – zapytała retorycznie.

Piotrowska regularnie wyśmiewa celebrytów, ostatnio zwłaszcza z własnej stacji, czyli TVN. Dostało się m.in. programowi Woli & Tysio. Z tego powodu ma podobno zostać wyrzucona z loży jurorskiej w programie Top Model.  Reklamę z Gessler oceńcie sami:


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>