www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Korwin-Piotrowska broni Nergala!

Dziennikarka lubi oglądać go w telewizji. Uważa go za ciekawą osobę i nie dziwi się, że przyjął propozycję jurorowanie w „The Voice”.


„Ja wiem, co daje jurorowanie w takim programie, to jest fantastyczna szkoła zawodu. Ja zmieniłam w ogóle podejście do siebie i do pracy. To jest praca w wielkim zespole, to jest praca na konkretny sukces komercyjny i ja się tego nie boję powiedzieć. To jest świetna szkoła zawodu, to jest szkoła siebie w mediach. Ponieważ zarówno Nergal jak i ja jesteśmy osobami, które gdzieś tam publicznie funkcjonują, nie udawajmy, że tak nie jest, zadzwonił telefon, była propozycja, ja mu się nie dziwię, że on to wziął. Kiedy dowiedziałam się, że będzie jurorem The Voice to pomyślałam, kurczę, chyba będę musiała zacząć oglądać, bo jestem ciekawa, jak on to zrobi, jak mu to wyjdzie, ludzie w ogóle są go ciekawi, tak jak jesteśmy ciekawi ludzi, którzy kogoś pokonali. On pokonał raka. Już samo to jest powodem do tego, aby się do niego gapić i mówić, kurczę, ten facet wygrał ze śmiercią. A teraz jeszcze musi wygrać z hierarchią kościelną tego kraju i z naszym troszeczkę kołtuństwem i uprzedzeniami”- wyznała w rozmowie z „Wp.tv”.

Karolina zdecydowanie podkreśla, że nie rozumie zamieszania wokół jego osoby. Jest on dla niej kolejna barwną postacią, którą warto oglądać. Zgadzacie się z jej opinią?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>