www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koroniewska nie potrzebuje terapeuty!

Joanna Koroniewska po rozstaniu z Maćkiem Dowborem nie załamała się. Ma swój azyl, który jest dla niej lepszy niż fotel terapeuty…

Gwiazda „M jak miłość” dostała od losu ważną lekcję: po rozstaniu z Maćkiem Dowborem już wie, że bardzo ważne są dla niej córeczka i przyjaciele. Ale Joasia ma też swój sposób na odreagowanie złych emocji. Jest nim… praca na planie „Kocham cię, Polsko”.

– Dla mnie to była fantastyczna propozycja, którą przyjęłam spontanicznie. Pomyślałam, że w tym momencie życia jest dla mnie dobra, bo będę się mogła trochę pośmiać i rozweselić – wyznała nieoczekiwanie Joanna Koroniewska w wywiadzie dla magazynu „Show”. – Faktycznie ten program działa na mnie terapeutycznie.

Przy okazji gwiazda ucięła plotki dotyczące jej pojawienia się na planie teleturnieju i rozbicia zgranego duetu kapitanek drużyn, jaki stanowiły Kasia Zielińska i Marzena Rogalska.

– To nie było tak, że zapukałam do producentów i powiedziałam: „Weźcie mnie!”  – wyjaśnia aktorka. – Usłyszałam, że w oryginalnym holenderskim formacie kapitanowie zmieniają się często.

Wyniki oglądalności potwierdzają, że wprowadzenie Joanny Koroniewskiej do programu było trafione – program nadal cieszy się rosnącą popularnością!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>