www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koroniewska kapitanką w „Kocham cię Polsko”

Joanna Koroniewska została kapitanką drużyny w show „Kocham Cię Polsko”, emitowanym przez telewizyjną Dwójkę. Zastąpi Marzenę Rogalską


Kolejna, 7. już edycja „Kocham Cię Polsko” obfitowała będzie w nowości. Wprowadzone zostaną nowe zasady i elementy scenografii, pojawi się również zmiana wśród kapitanów drużyn. Zamiast Rogalskiej wystąpi Koroniewska.

W pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany już w piątek, 2 marca 2012 zobaczymy aktorów z nowego serialu TVP2 „Aida”. W drużynie Joasi Koroniewskiej wystąpią: Sonia Bohosiewicz, Michał Zieliński i Sebastian Konrad. Z kolei
w drużynie Kasi Zielińskiej: Maja Bohosiewicz, Katarzyna Kwiatkowska oraz Tomasz Sapryk.

Joanna Koroniewska jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi oraz Warszawskiej Szkoły Reklamy. Popularność przyniosła jej rola Małgosi Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Włada biegle językiem angielskim i rosyjskim. Wystąpiła w trzeciej edycji programu „Taniec z gwiazdami” oraz w programie muzycznym „Tylko nas dwoje”.

Rogalska była obecna w programie od 2009 roku.  Będzie ją można nadal oglądać w „Pytanie na śniadanie” w TVP2 oraz słuchać w radiu Złote Przeboje.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>