www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kora okradziona

Nie da ci ojciec, nie da ci matka, tego co może dać ci sąsiadka. Tyle popularne przysłowie. A jak sprawdza się ono w przypadku sąsiada?

Jeśli chodzi o niego, to jest już nieco inaczej. Przekonała się o tym na własnej skórze Kora Jackowska, która – jak informuje tygodnik Rewia – stała się ofiarą nieuczciwego sąsiada.

Wszystko zaczęło się wraz z kupnem przez Korę urokliwego zakątka ziemi na Roztoczu, na którym stała stara chałupa wymagająca remontu. Wokalistka i surowa jurorka nie miała czasu, by samej doglądać postępu prac przy tym remoncie, więc skorzystała z pomocy sąsiada. Zaoferował się on, że przypilnuje wynajętych przez Korę architekta i budowniczych.

Tak przypilnował, że do jego kieszeni trafiło ponad 300 tysięcy złotych oraz materiały budowlane. No te ostatnie do kieszeni się nie zmieściły… Po odkryciu kradzieży chałupa w końcu została wyremontowana, a nieuczciwemu sąsiadowi grozi 10 lat więzienia.

Finał całego remontu jest taki, że Kora wystawiła swoją posiadłość z bogatą historią na sprzedaż. Za 1,2 mln złotych każdy może ją teraz mieć. Posiadłość znaczy się 🙂

uksonWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>