www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kora i Sipowicz oszaleli?!

Niewiele słyszeliśmy w ostatnim czasie o Korze Jackowskiej i jej mężu Kamilu Sipowiczu.


Teraz dowiedzieliśmy się, aż za dużo.

Bulwarówka spotkała się z Jackowską i Sipowiczem przy okazji nowej płyty, którą Kora właśnie wydaje i czego się dowiedzieli?

„Sipowicz oznajmił:- Jest taki transwestyta, który podszywa się pod Korę – wypalił, po czym dodał: – Utożsamił się z Korą, zna książkę, zna jej dzieciństwo i udziela wywiadów, bruździ na nasz święty Kościół – stwierdził, a Kora przytakiwała mu z poważną miną. Ba! Podobno ów delikwent nawet śpiewa przebrany za Korę. Piosenkarka do tego stopnia boi się swego prześladowcy, że zaczęła drżeć o życie.- Mam nadzieję, że przeżyję to, w przeciwieństwie do Johna Lennona. Na całe szczęście nie muszę wysiadać z samochodu, tylko mogę wjechać na podwórko. On (Lennon) popełnił ten błąd, chciał być bardzo, ze tak powiem… zjednoczyć się z populi, no i niestety nie przeżył – powiedziała wokalistka Maanamu.
Ale para dzielnie stawia czoła niebezpieczeństwu. Nie walczy z transwestytą, bo, jak twierdzi Kora: „i po co? ‚Ale to nie koniec. Nagle Sipowicz wypala: – Może to on nagrał tę płyte?
Kora: – A my spijamy tylko mleko? – A może w ogóle jest odwrotnie? My udajemy, że jesteśmy nim? – Sipowicz.
Po wysłuchaniu Kory i Kamila zaczęliśmy poważnie zastanawiać się, czy nie padliśmy ofiarą intrygi transwestyty. Może w ogrodzie rozmawialiśmy właśnie z nim, przebranym jednocześnie za Korę i Kamila?”  –  zastanawia się Super Express.
Trzeba przyznać, że faktycznie coś z nimi jest nie tak …


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>