www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Konkurs „Żegnamy Adama Małysza”

Z powodu zbliżającego się oficjalnego zakończenia kariery przez Adama Małysza, polska firma bukmacherska Star-Typ Sport (STS), proponuje wszystkim zainteresowanym specjalny konkurs.

Każdy, kto weźmie udział w quizie dotyczącym naszego najlepszego skoczka, ma szansę na wygranie lotu balonem dla 2 osób nad rodzinnym miastem Małysza – Wisłą.

Udział w konkursie możliwy jest za pomocą specjalnego panelu umieszczonego na stronie www.sts.pl. Na każdego fana skoków narciarskich czeka 25 zamkniętych pytań oraz jedno dodatkowe – pytania są dostępne na ulotce kursowej STS. Dodatkowe zadanie związane jest z wytypowaniem jak najtrafniejszej sumy długości czterech skoków, jakie Małysz odda podczas ostatnich zawodów w słoweńskiej Planicy.

Proponując kibicom ten konkurs chcemy zwiększyć zainteresowanie świętem, jakie szykowane jest dla Adama Małysza. Pytania przygotowane przez nas odnoszą się do całej kariery skoczka oraz jego życia prywatnego. Mamy nadzieję, że kompletowanie odpowiedzi na zaproponowane zagadnienia dostarczy kibicom wielu wzruszeń oraz przypomni, jak ważną postacią polskiego sportu jest Adam Małysz – komentuje Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich STS.

Konkurs potrwa do 18 marca, do godziny 15. Aby wziąć w nim udział należy wprowadzić odpowiedzi wraz z typowaną sumą metrów, które Adam Małysz uzyska podczas skoków w ramach całego weekendu skoków na mamuciej skoczni w Planicy. Zwycięzcą zostanie osoba, która udzieli największej ilości poprawnych odpowiedzi lub w przypadku takiej samej ich liczby, wytypuje najdokładniej sumę metrów uzyskanych przez Małysza w skokach konkursowych. Dla osoby, która udzieli najtrafniejszych odpowiedzi, Star-Typ Sport przygotował niecodzienną nagrodę – lot balonem nad Wisłą dla dwóch osób. Dodatkowo, w weekend firma STS rozda swoim klientom zaproszenia na pożegnalny konkurs „Skok do celu”, który odbędzie się w 26 marca w Zakopanem.

malysz


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>