www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Konkurs z „Pufciem” rozwiązany!

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka ogłaszamy konkurs dla naszych Czytelników! Aby wygrać nagrodę wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie

LAUREACI KONKURSU:
Aneta Buniowska, Skrzyszów
Elżbieta Świkulska, Węgorzewo
Marta Malinowska, Szamotuły
Gratulujemy! Wkrótce kolejne konkursy!

W  pytaniu należy odpowiedzieć, kto powinien zaśpiewać hymn na Euro 2012. Udział w konkursie NIC NIE KOSZTUJE, nie trzeba wysyłać SMS!

Regulamin:

1.Organizatorem konkursu jest portal Topstars.pl

2. Aby wziąć udział w konkursie należy zostać fanem profilu Topstars na Facebooku (należy kliknąć „lubię to”) oraz wypełnić i wysłać formularz konkursowy

3. Konkurs trwa od 29.04.2012 do 6.05.2012

4. Nagrodą w konkursie jest książka „Pufcio”

5. Zwycięzca zostanie wyłoniony losowo i poinformowany o wygranej najpóźniej do połowy maja 2012. Łącznie zostaną rozlosowane trzy takie nagrody.

6. Zwycięzca jest zobligowany do pokrycia kosztów przesyłki (10 zł)

7. Laureat może zrzec się nagrody.

8. Nagrodę nie można wymienić na równowartość pieniężną

Nagroda: książka „Pufcio”

Pufcio jest potworem, lecz i ja, Kronikarz przygód małego Pufcia, jestem potworem. Nie śmiej się, Czytelniku, albowiem ty także jesteś potworem. A już z całą pewnością jest nim twoja latorośl, jeśli takową posiadasz. W każdym z nas czai się Pufcio, tyle że w dzieciach starszych, tych, które już dawno porzuciły misie i klocki, ukrywa się nader zręcznie, by tylko od czasu do czasu ujawnić swe potworne istnienie.

Odwiedziny w kolorowym, bajkowym świecie Krainy Potworów to powrót do beztroskiego dzieciństwa, gdy potworny Pufcio mógł bez żenady czynić rzeczy okropne: pluć kaszką na podłogę, wdrapywać się na drzewa czy nazywać wszystko po imieniu bez oglądania się na polityczną poprawność.

Podróżnicy zmierzający do Krainy Potworów – niezależnie od tego, czy jesteście w wieku przedszkolnym czy przedemerytalnym – podążacie właściwą drogą. Oczywiście jeśli waszym celem jest uśmiech (niekiedy szelmowski) i dobra zabawa.

O czym zapewnia Kronikarz.

 

FUNDATOR NAGRODY:

Wydawnictwo ALMAZ

 

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>