www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koniec programu „Jaka to melodia”?

Janowski może stracić pracę!

Oglądalność prowadzonego przez niego programu stale spada. Przez pół roku zmniejszyła się dwukrotnie! Co jest tego przyczyną?

„Wszystko przez jego drugi rozwód. Uważany do tej pory za kryształowo czystego i wiernego żonie faceta, nagle zaczął tracić fanów. A jego odbiorcami były głównie panie po 40-tce z małych i średnich miasteczek. Dla takich kobiet informacja o rozejściu się małżonków mogła być przyczyną bojkotu. Produkcja widzi, jak bardzo spada oglądalność i powoli przymierza się do zmian w programie. TVP 1 produkuje obecnie dwa seriale, więc musi znaleźć dla nich miejsce w ramówce. Nie jest powiedziane, że nie zrobi tego kosztem programu, któremu spada oglądalność. Ostatecznie nowy prowadzący zawsze przyciąga uwagę i odświeża format. Skoro TVN zrobił to w „Tańcu z gwiazdami”, to czemu nie miałaby zrobić tego również Jedynka”– czytamy w „Super Expressie”.

Czy sytuacja osobista może aż tak wpłynąć na odbiór programu? Ciekawe, co stanie się z Janowskim po tym, jak TVP zrezygnuje z współpracy z nim.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>