www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koniec kłótni o futro?

Futro je poróżniło, futro je połączyło?

 

Wszystkim doskonale znany jest konflikt Joanny Krupy z Weroniką Rosati. Poszło o futro, które Weronika włożyła na jedną z premier. Joanna skrytykowała Rosati, bo nie wiedziała, że jej płaszcz był wykonany z imitacji skóry zwierząt. Weronika śmiertelnie się obraziła i groziła Krupie procesem.

Wszystko wskazuje na to, że wojna między modelką a aktorką to już przeszłość. Mało tego, Krupa chce z Rosati założyć fundację i wspiera jej karierę w Hollywood!

– Podeszłam do Weroniki w sklepie i ona powiedziała, że to było nieprawdziwe futro. Przeprosiłam i zapewniłam ją, że wcale nie mówiłam o niej tak źle, jak to napisali. I ona zaproponowała, że może coś razem zrobimy dla zwierząt, więc może założymy wspólnie jakąś fundację – mówi Joanna w Fakcie.

– Zanim przyjechałam do Polski, nie słyszałam ani o Alicji Bachledzie-Curuś, ani o Weronice Rosati. Ale wiem, że Weronika robi teraz ciekawe rzeczy w Hollywood, i mam nadzieję, że wszystko jej wyjdzie. To jest super, jestem z niej dumna. To śliczna dziewczyna i bardzo ciężko pracuje na sukces, więc trzymam kciuki, by go odniosła – dodaje Krupa.

I tak wielka wojna o futerko – sztuczne – zakończyła się cudownie słodką kobiecą przyjaźnią. Na długo?

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>