www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koniec kariery Szapołowskiej?

Wielka aktorka zwolniona z teatru?

Grażyna Szapołowska mając do wyboru udział w jury w show telewizyjnej Dwójki „Bitwa na głosy” i grę w spektaklu w Teatrze Narodowym wybrała… telewizyjny show. Aktorka nie pojawiła się w sobotę w teatrze, gdzie miała zagrać w spektaklu, przez co spektakl został odwołany.

Co ją teraz czeka? Dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert zapowiada, że rozwiąże umowę z Grażyną Szapołowska. „To jest jawne przekroczenie regulaminu” – mówi Englert w portalu Interia.Pl. „Od strony prawnej wygląda to tak, że naturalną rzeczą jest rozwiązanie umowy z panią Szapołowską. To jest rzecz, która przechodzi przez wszystkie prawne instancje” – dodaje. Problem tym poważniejszy, że aktorka nie otrzymała zgody na udział w telewizyjnym show.

Dziwicie się Szapołowskiej? Co to za przyjemność grać za grosze w teatrze? Nie lepiej posiedzieć wygodnie w fotelu w tivi za grubą kasę, od czasu do czasu rzucając jakieś śmieszne hasło? Ciekawe tylko, czy po zakończeniu programu i zakończeniu współpracy z teatrem Szapołowskiej dalej będzie do śmiechu.

aka

Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska

Englert_Jan


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>