www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koniec Dody?

Kontrakt Dody z wytwórnią Universal zakończył się z chwilą wydania płyty Siedem pokus. Dorota była bardzo zadowolona z takiego obiegu sprawy, ponieważ nieraz skarżyła się na nieudaną współpracę.

Nikt jednak po tym, jak została na lodzie, szczególnie nie zabiegał o podpisanie umowy z gwiazdą.

Pracownik Sony Music Poland powiedział, że Doda nie leży w kręgu ich zainteresowań. Mystic Production, czyli wydawca Behemotha przyznał, że wydają artystów, którzy im się osobiście podobają, nie kierują się nigdy marketingiem i prawami przemysłu rozrywkowego.

Tym sposobem Rabczewska została bez wydawcy. Na październik zaplanowała sobie uszczęśliwić wszystkich anglojęzyczną wersją najnowszej płyty. Niestety nie udało jej się zrealizować tego pomysłu.

Odbyć się miała także świąteczna reedycja jednego z poprzednich dzieł Doroty…

Celebrytka narobiła sobie wrogów w TVP oraz Polsacie.

Na salonach i w telewizjach mówi się ostatnio dużo o Dodzie. Głównie o tym, że coś z nią jest nie tak. Podobno zarówno TVP, jak i Polsat mają dość jej skandalicznego zachowania, chamskich odzywek, przekleństw i gwiazdorzenia. Drzwi tam ma zamknięte –  stwierdziła w rozmowie z Super Expressem osoba związana z show biznesem.

Teraz jej teledyskiem zainteresowana jest tylko stacja VIVA Polska.

Co na to wszystko Doda?

Na swojej tablicy Facebookowej dodała wpis: „Kochani moi. Zainteresowanie premierą teledysku przerosło nasze oczekiwania! Dziękuję! W związku z tym na miejscu w klubie nie będzie już możliwości zakupienia biletów. Do ostatniej chwili możecie nabyć je w Empikach oraz na www.eventim.pl”

Sprawa wydaje się być dość podejrzana. Jeszcze niedawno rozpisywano się o kolejnych odwoływanych koncertach Rabczewskiej. Na jednym z darmowych widowisk bawiło się mniej niż 100 osób…

Jest jeszcze nadzieja, że Rabczewska opuści swój „kraj buraków” i zamieszka w Kalifornii. Nie wiadomo, co miałaby tam robić. Najważniejsze, że jest szansa, iż nigdy więcej o niej nie usłyszymy.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>