www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Konferencja w Babor Beauty SPA Institute & Shop

9 grudnia w warszawskim salonie Babor Beauty SPA Institute & Shop odbyła się konferencja prasowa prezentująca nowości w ofercie niemieckiej marki Babor – lidera na rynku kosmetycznym. Marta Wierzbicka, Laura Łącz, Ifi Ude, to tylko niektórzy goście specjalni, którym nowości marki szczególnie przypadły do gustu.

foto: MWMEDIA

Podczas spotkania w Babor Beauty SPA Institute & Shop goście mieli możliwość zapoznania się z serią Skinovage – Winter Protect Cream kremem przeznaczonym na zimę, nowościami od Doctora Babora, w tym peelingiem z kwasami owocowymi nowej generacji Detox Lipo Cleanser – innowacyjnym balsamem oczyszczającym, BOOST CELLULAR – dwufazowymi apmpułkami, z linii DOCTOR BABOR, które łączą błyskawiczne działanie substancji czynnych zawartych w fazie wodnej oraz wartościową pielęgnację dzięki fazie oleistej, serię HSR – eksperta od zmarszczek, i na koniec super nowością BABOR REVERSIVE Supreme Glow anti-aging cream.
Gospodarze zadbali także o możliwość przetestowania przez zgromadzonych gości kosmetyków na własnej skórze. A o podniebienie zadbał Jakub Kaftański, kucharz biorący udział w programie Top Chef a od niedawna właściciel restauracji The Cool Cat na Powiślu.

Instytut Babor Beauty SPA Institute & Shop istnieje od ponad 13 lat. W bogatej ofercie tego warszawskiego salonu znajdują się zabiegi SPA, depilacyjne, masaże oraz inne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, które zapewnią spokój umysłu równie istotny, jak odnowa biologiczna i relaks ciała.

W warszawskim Instytucie klienci mogą skonsultować się ze specjalistą z zakresu kosmetologii twarzy jak i ciała oraz zaopatrzyć się w produkty BABOR w wersji detalicznej, umożliwiające kontynuację pielęgnacji w domu. – Kosmetyki powstają na skutek wyjątkowego połączenia najnowszych osiągnięć wiedzy ze skutecznymi naturalnymi substancjami czynnymi. Tym samym pozwalają one osiągnąć lepsze i trwalsze efekty – podkreśla Agnieszka Bronakowska.
Więcej na temat nowości kosmetycznych marki BABOR na stronie www.baborinstytut.pl


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>