www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kondrat znów wystąpi w reklamie

Wraz z Beatą Tyszkiewicz zostaną twarzami banku ING. Oboje dobrze radzą sobie w tej branży. Pieniądze, jakie wpłyną na ich konto, są niemałe.

„W nowej kampanii ING Banku Śląskiego razem z Markiem Kondratem będzie występować Beata Tyszkiewicz. Akcję przygotowały firmy Brain i PanMedia Western. Nowa reklama ING Banku Śląskiego, w którym obok Marka Kondrata pojawi się Beata Tyszkiewicz, będzie rozgrywać się w pociągu. Z tytułu spotu można wnioskować, że będą w nim promowane usługi bankowości internetowej. Reklama trafi do mediów w najbliższych dniach, a na razie bank udostępnił jej zapowiedź. Przypomnijmy, że w poprzedniej kampanii ING razem z Markiem Kondratem wystąpił Wojciech Mecwaldowski, a we wcześniejszej – Jacek Braciak.  Natomiast Beata Tyszkiewicz kilka miesięcy temu reklamowała w radiu Burger Kinga”- donoszą Wirtualnemedia.

Występowanie w reklamach uważane jest przez niektórych za hańbiące dla aktorów. Wielu z nich jednak nie widzi w tym nic złego. Czy można potępiać kogoś za to, że chce zarobić w łatwy i szybki sposób?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>