www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koncert jubileuszowy Top Trendy. Kto wystąpi?

Publikujemy listę artystów, którzy wystąpią podczas specjalnego koncertu z okazji 10-lecia festiwalu Top Trendy. Podczas święta muzyki w Sopocie odbędą się też cztery specjalne koncerty.

Na tegorocznym Festiwalu z okazji jubileuszu X-lecia zabierzemy widzów w szaloną podróż przez muzyczne dziesięciolecie. Podobnie jak pierwsze koncerty Sopot TOPtrendy Festiwal 2003 koncert jubileuszowy poprowadzą Cezary Pazura i Maciek Rock.

Podczas jubileuszu zagra m.in.  Ich Troje (zespół, który zajął pierwsze miejsce w koncercie TOP na pierwszej edycji Festiwalu w 2003 roku), wykona mix swoich najpopularniejszych utworów: „Powiedz mi” oraz „A wszystko to”.

Wystąpi też niecodzienny duet Borysewicz&Kukiz, który po raz kolejny zaśpiewa „Bo tutaj jest jak jest”, zaś Afromental porwie do tańca w rytmie „Rock&Rollin Love”, a Agnieszka Chylińska wzruszy wyznaniem „Nie mogę Cię zapomnieć”.

W konkursie jubileuszowym nie mogło zabraknąć grup Zakopower, Raz Dwa Trzy i Golec uOrkiestra. Prawdziwą niespodzianką będzie występ diwy polskiej sceny – Edyty Górniak.

Podczas tegorocznych Top Trendów odbędą się aż cztery specjalne koncerty – jubileusze Bajmu, Lady Pank i Maryli Rodowicz oraz recital Blue Cafe.

Z kolei w konkursie „Trendy” wystąpią: Loka, Piotra Salate, Mike Urbaniak, Margaret, Kasię Wilk, Hanię Stach, Me Myself and I, Jula i Adama Krylika.

Sprawdź kto wystąpi w koncercie „TOP”

Obejrzyj galerię z konferencji prasowej


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>