www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koncert i festiwal Majki Jeżowskiej

W niedzielę, 2 kwietnia w Sali koncertowej NOSPR w Katowicach odbył się koncert Majki Jeżowskiej, realizowany w ramach Dziecięcej Strefy Kultury TAURON. Podczas koncertu najmłodsi słuchacze z rodzicami i fani piosenkarki mogli usłyszeć jej największe przeboje. Wejściówki były za darmo i rozeszły się błyskawicznie.

Niedawno  byłam tam na koncercie Jamiego Culluma, znanego brytyjskiego muzyka, a teraz ja tam występowałam. Muszę przyznać, że miałam tremę – opowiada Majka Jeżowska.

Wokalistka nie ma chwili wolnego bo już 7 kwietnia będzie uczestniczyć w XII Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „ Rytm i Melodia” w Radomiu. Majka wspomina, że kiedy organizatorzy wpadli na pomysł tego rodzaju festiwalu miała to być jednorazowa akcja, a tu się powtarza impreza od tylu lat. W tym roku zgłosiła się setka dzieci i oczywiście przewodniczącą jury będzie Majka Jeżowska, która potem zaśpiewa dla wszystkich. Organizatorem Festiwalu jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu. Celem imprezy jest promowanie młodych talentów wokalnych oraz popularyzacja twórczości Majki Jeżowskiej wśród dzieci i młodzieży.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>