www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Komu Mateusz Damięcki wypowiada wojnę?

Przystojny aktor od dawna jest bohaterem plotek. Ale teraz postanowił ostro walczyć z pomówieniami…

Pisano o nim, że jest gejem, zarabia krocie i nie potrafi wyrwać się spod skrzydeł mamy – menadżerki. Potem na celowniku było jego nieudane małżeństwo, a teraz… nowy związek. Ale tym razem Mateusz Damięcki nie pozwoli, by ktoś rozsiewał o nim nieprawdziwe informacje.

– Jest we mnie mnóstwo gniewu i niezgody na łatwość naginania prawdy, zapotrzebowania na kłamstwo. Nienawidzę dowiadywać się o sobie czegoś nieprawdziwego i nie móc tego sprostować – żali się aktor na łamach „Olivii”.

Mateusz Damięcki znalazł jednak sposób na bezkarnych dziennikarzy pism plotkarskich:
– Od tego nie da się uciec, jedyne, co mogę zrobić, to starać się wybiec do przodu, pokazać, że lada moment nie będzie można bezkarnie wylać wiadra pomyj na kogoś tylko dlatego, że gra w serialu. Przepisy się zmieniają i za chwilę autor anonimowego, obelżywego wpisu na mój temat będzie ścigany, więc jeśli ma ochotę zrobić to z otwartą przyłbicą, może zrobić to na moim funpage’u. Chętnie porozmawiam z kimś podpisującym się imieniem i nazwiskiem na temat np. moich zarobków czy niektórych szczegółów życia prywatnego.

Lepiej więc z Mateuszem nie zadzierać!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>