www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Koleżanka z planu wspiera Anetę Zając!

Kto pomaga Anecie Zając w trudnych chwilach? Oczywiście rodzina. Ale aktorka także na planie serialu „Pierwsza miłość” ma życzliwą osobę!

Samotne macierzyństwo to wyjątkowo trudne zadanie. Dobrze o tym wie Maria Pakulnis, której mąż Krzysztof Zaleski, zmarł 4 lata temu. Pani Maria została wtedy sama z synkiem, Janem. Było jej ciężko, ale nie zamknęła się w czterech ścianach, dużo grała, a każdą wolną chwilę poświęcała synowi. Dlatego doświadczona aktorka tak dobrze rozumie Anetę Zając, która również została samotną matką. Co prawda historia Anety jest mniej szlachetna, a na jej barkach spoczywa ciężar wychowania aż dwóch malutkich chłopców, to jednak serialowa Marysia wie, że zawsze może liczyć na wsparcie starszej koleżanki z serialu, która wychwala ją pod niebiosa.

– Silną więź – nie tylko w przypadku zdjęć do serialu, ale również poza planem – odczuwam w kontakcie z Anetą Zając. Przemiła, dzielna dziewczyna z dużą klasą – chwali koleżankę Maria Pakulnis w wywiadzie dla „Tele Tygodnia”.

Nie ma to jak kobieca i… międzypokoleniowa solidarność!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>