www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kolekcja marki Bizuu na sezon jesień-zima 2013/2014

Zobaczcie najnowszą kolekcję marki Bizuu na sezon jesień-zima 2013/2014, której pokaz odbył się 3 września.
Na wybiegu pojawiła się m.in. Paulina Krupińska.

 

W sezonie jesień-zima 2013/2014 kolekcję bizuu wypełnia bogactwo kulturowe. Tym razem projektantki zabrały Gości pokazu w podróż przez pełne barw i wzorów epoki malarskie.

Inspiracją do stworzenia tej niezwykłej kolekcji stała się chęć uchwycenia bogactwa baroku, tajemniczości romantyzmu czy geometrycznych kompozycji kubizmu w stylizacjach modowych. W kolekcji dominują więc luksusowe tkaniny, które nadają stylizacjom klasycznego wręcz ponadczasowego wyrazu. Znajdziemy tu szlachetne połączenie wełny z jedwabiem, wełny bucle oraz wzorzyste jedwabie. Wyraźnie zarysowane formy, modułowe przeszycia i francuskie cięcia tworzą perfekcyjną w każdym calu kolekcję.

W tym sezonie bizuu stawia również na wyjątkowe łączenia tkanin – skóry naturalnej i grubych wełen oraz na tkaniny w regularne desenie. Kolekcję wypełniają głębokie kolory. Wytworne bordo oraz klasyczna czerń przeplatają się z odcieniami szarości, różu i granatu.

Klasyczna w wydaniu bizuu zwiewna sukienka w sezonie jesień-zima 2013/2014 nabiera subtelnej ciężkości. Towarzyszą jej wełniane płaszcze oraz kurtki wykonane ze skóry naturalnej.

Wśród propozycji projektantek na nadchodzący sezon znalazły się również spódnice w wersjach mini i maxi oraz niezwykle kobiece koszule. Doskonałym uzupełnieniem kolekcji są bogate dodatki przygotowane przez bizuu na sezon jesień-zima 2013/2014.

Kamienie Swarovski Elements w oprawach: naszyjnikach, broszkach, opaskach i skórzanych rękawiczkach stanowią szlachetne wykończenie tej niepowtarzalnej kolekcji. Wśród akcesoriów znaleźć można również kapelusze, chusty i pompony, przywodzące na myśl wyrafinowany przepych carskiej Rosji. Ciekawym dodatkiem są żaboty, które nadadzą charakteru każdej stylizacji.

W kolekcji znalazły się również wełniane czapki oraz linia toreb.

Kolekcja bizuu na sezon jesień-zima 2013/2014 stanowi idealną propozycję dla kobiet, które w modzie poszukują wyjątkowych inspiracji, niewymuszonej elegancji oraz subtelnego luksusu.

Reżyserem pokazu była Katarzyna Sokołowska, a nad jego oprawą scenograficzną czuwała Katarzyna Adamczyk.


Wpisz komentarz

  1. 18 lutego 2014 10:28

    Anonim:

    patrzę i nie wiedze nic odkrywczego, nic ciekawego, nic nowego, jakie bogactwo kulturowe? o czym wy bredzicie? – wycieczki do telewizji jak widać służą rozwojowi takich „marek”

Podobne posty:

/* */?>