www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kolejny skandal w teatrze ENGLERTA

Coś złego tam się dzieje. To już kolejny przypadek.

Po tym, jak Grażyna Szapołowska nie stawiła się na jedno z przedstawień w którym miała grać w Teatrze Narodowym prowadzonym przez Jana Englerta, on sam ją zwolnił. Prasa głośno rozpisywała się o tej sprawie, ba nawet skończyło się w sądzie!

Teraz kolejny aktor  odchodzi z tego teatru. To bardziej znany i popularny od lat za sprawą serialu M jak Miłość a obecnie także serialu Prosto w serce, Grzegorz Małecki. Fakt napisał:

„Etatowy aktor tej instytucji w ostatniej chwili złożył rolę w najnowszej sztuce „Oresteja” w reżyserii Mai Kleczewskiej. Sztuka miała być wydarzeniem sezonu, a bilety były rezerwowane na kilka miesięcy przed premierą.
Jednak widzowie nie będą mogli rozkoszować się kunsztem aktorów, bo… Jan Englert odwołał premierę. Jak twierdzi nasze źródło, do awantury doszło na jednej z ostatnich prób. Według naszych informacji Małecki nie tylko odmówił wystąpienia w spektaklu, ale nawet w dość drastyczny sposób odniósł się do reżyserki.
Powód rezygnacji aktora jest dość prozaiczny. Pan Grzegorz dostał rolę w nowym serialu, a ta mocno mu kolidowała z pracą przy przedstawieniu”

Czy Englert zwolnił Małeckiego, tak jak Szapołowską? Tabloid donosi, że nie. Jednak „bez mrugnięcia okiem przyjął jego rezygnację” – czytamy.

grzegorz-małecki

grzegorz-małecki

englert_jan

bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>