www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kolejne rozstanie Kuby Wojewódzkiego

Tajemnicza Julia już nie jest jego dziewczyną.

Po tym, jak kilka lat temu znany showman zakończył swój związek z Anna Muchą  widywano u jego boku wiele atrakcyjnych kobiet. Ostatnio jednak zdawało się, że Wojewódzki został usidlony. A wszystko za sprawą pięknej, rudowłosej Julii. Niestety i tym razem się nie udało.

Ponoć oboje doszli do wniosku, że to jednak nie to. Miało być na poważnie, wyszło jak to zawsze u Kuby –  mówią w rozmowie z Twoim Imperium znajomi Kuby.

On sam nie chce komentować przyczyn rozstania. W ogóle nie udziela na ten temat żadnych odpowiedzi, rzucając ponoć krótko „Nawet mama nie zadaje mi takich pytań”.

Bardzo tajemniczy jest ten Wojewódzki. I pomyśleć, że on sam wyciąga pewne sprawy z życia gwiazd na światło dzienne nie pytając o nic nikogo.

WOJEWODZKI_KUBA

WOJEWODZKI_KUBAWpisz komentarz

  1. 11 października 2010 08:59

    Tweets that mention Kolejne rozstanie Kuby Wojewódzkiego | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Kolejne rozstanie Kuby Wojewódzkiego http://bit.ly/dcU6O2 #foto […]

Podobne posty:

/* */?>