www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kolejna śmierć w serialu!

Wkrótce znów będzie głośno za sprawą śmierci w serialu. Znów także będziemy świadkami wypadku samochodowego. Tym razem zginie Danuta Śliwińska z „Barw szczęścia”.

Danuta Śliwińska, matka Klary, w którą wciela się Dorota Segada, będzie musiała pożegnać z życiem. Podobnie jak Hanka Mostowiak z „M jak miłość” będzie miała wypadek. Można było się spodziewać, że umrze na skutek choroby (stwardnienie rozsiane), jednak scenarzyści postawili na coś bardziej spektakularnego.

Bohaterka porusza się na wózku. Mimo niepełnosprawności i ciężkiej choroby jest osobą radosną i serdeczną. Jej mąż, Olgierd, porzucił rodzinę. Danuta ciężko to przeżyła. Współpracuje z Erykiem Nejmanem znanym pisarzem.

Choć aktorce trudno pogodzić się z rozstaniem z serialem, jej zniknięcie i tak przesunęło się w czasie. „Dorota miała grać w serialu tymczasowo, w kilku epizodach. A okazało się, że gościła pięć lat” – mówi nam osoba z produkcji. Dorota Segda jest aktorką Teatru Starego w Krakowie i Teatru Narodowego w  Warszawie. Ma tytuł profesora, wykłada na uczelni. Jest laureatką Złotej Kaczki.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>